//
Следи нѐ
To Top

ЏАСТИН БИБЕР ВЉУБЕН ДО УШИ: Сака новата девојка Хајли Болдвин да му доаѓа на сите концерти

На лондонскиот концерт Џастин Бибер (21) во март  од ВИП ложата ќе го гледа новата девојка Хајли Болдвин (19).

Бибер сака русокосата манекенка која не ја испушта од прегратки да биде на сите концети во 2016 година.

реклама

hailey-baldwin-justin-beiber-date-1[1]

Бибер, се чини дека преку уши е вљубен во внуката на актерот Алек Болдвин, а семејството Болдвин  позитивно гледа на новото момче на нивната миленичка, која успеа да ја истисне Селена Гомез (23) од срцето на Бибер.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: