//
Следи нѐ
To Top

ВИДЕО: Верувале или не, вака во индиските серии се чисти и суши лаптоп!

Извадок од индиската серија “Chotti Bahu” стана вистински хит на социјалните мрежи.

Имено, главната протагонистка во една од епизодите решила да го исчисти лап топот на нејзиниот сопруг. Меѓутоа, девојката изгледа не знае како треба, а како не треба да се чисти и суши лап топ, па затоа не го изненади само сопругот, туку и сите оние кои го видоа подоцна овој видео клип на интернет.

реклама

Овој индиски изум е забрането да се испробува во македонските домови.

Многу портали низ светот го пренесоа ова и дури ја “искритикуваа” холивудската продукција која е толку неиновативна во споредба со боливудската.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: