//
Следи нѐ
To Top

ОДИМЕ НА ТЕАТАР: Популарно ви доделува 2 гратис влезници за „Разговори во четири очи“

Популарно.мк ве носи на театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Разговори во четири очи“ во петок (15.01) во 20 часот споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме и контакт телефон на меилот [email protected]

реклама

public-facebook

Среќниот добитник на 2 влезници ќе биде избран по случаен избор и објавен на официјалната ФБ страна на Популарно.мк.

Одиме на театар! :)

* добиените податоци служат само за потврдување дека ги исполнувате условите да ги добиете влезниците и на никој начин нема да ја нарушат вашата приватност. Истите се бришат од нашиот сервер во рок од 24 часа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Промо

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: