fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

‘Актерот Метју Пери нема да биде дел од враќањето на „Пријатели“

Сцена

‘Актерот Метју Пери нема да биде дел од враќањето на „Пријатели“

Информацијата дека актерската екипа на „Пријатели“ повторно ќе се собере заедно пред камерите изненади голем број фанови низ целиот свет, но веќе еден од актерите од познатата шесторка најави дека нема да учествува на собирот.

Актерот Метју Пери, кој го играше Чендлер Бинг, објави дека нема време за „Пријатели“.

Претходно телевизиската куќа Ен-Би-Си најави дека Метју Пери, заедно со Џенифер Анистон, Кортни Кокс, Лиза Кудроу, Мет Лебланк и Дејвид Швимер ќе учествуваат во двочасовна специјална епизода посветена на режисерот Џејмс Бароус.

– Метју нема да биде дел од собирот, бидејќи се наоѓа во Лондон на проба за својата претстава „The end of Longing“, изјави портпаролката на актерот, додавајќи дека Ен-Би-Си знаеле за тоа, но сепак го најавиле неговото присуство.

Специјалната епизода од „Пријатели“ е најавена за 21 февруари.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.