//
Следи нѐ
To Top

На среде настап пукна костимот на Џеј Ло (ВИДЕО)

На настапот во казиното „Планет Холивуд“ во Лас Вегас, Џенифер Лопез носеше тесен костим, па кога таа му се препушти на ритамот на музиката, костимот пукна.

Сексипилната 46-годишна пејачка сепак го продолжи настапот и професионално го заврши до крај.

реклама

Несреќната случка, за жал, го „улови“ една камера, па социјалните мрежи набрзо беа преплавени со видеото од настанот.

Ова не е прв ваква несреќна случка на славната пејачка. Во текот на настапот во германската емисија „Wetten Dass“ во 2011 година, Џеј Ло не носеше градник, а во еден момент градите и „излегоа“ пред публиката во студиото и пред малите екрани.

Следната година таа несакајќи на публиката и ги покажа брадавиците во лондонската „О2 Арена“, па веројатно тоа што сега го покажа и задникот воопшто не ја загрижува.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: