//
Следи нѐ
To Top

ЕКСКЛУЗИВНО: Џон Њуман доаѓа во Скопје?! (видео)

Авалон продукција утринава на социјалните мрежи најави вистински бум, а за што станува збор погледнете во видео тизерот во продолжение!

Дали ова значи дека светската музичка атракција Џон Њуман ќе има концерт во Скопје? Останува да видиме! :)

реклама

BOOOOOOOM!!!

Posted by Avalon Produkcija on Monday, 1 February 2016

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: