//
Следи нѐ
To Top

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО БЕШЕ НА СНИМАЊЕТО: Елена и Панчо со видеоспот за „Како да се радувам“ (ФОТО)

Многу наскоро ќе имате прилика да го погледнете заедничкиот видеоспот за новата дуетска песна на Елена Ристеска и Панчо од дуото ДНК. Станува збор за една од новите песни на Елена, „Како да се радувам“, која се наоѓа на нејзиниот неодамна објавен албум насловен „Без шминка“.

Спотот се снимаше под режисерската палка на Бане Поповиќ и „Томато продукција“, а покрај Панчо и Елена, во спотот се појавува нашата преубава манекенка Симона Станковска, како и манекенката Марија Марковиќ до Србија.

реклама

Видеоспотот се снимаше во казиното „Фламинго“ во Гевгелија, а обожавателите на Панчо и Елена ќе имаат прилика да видат една интересна приказна, во која веруваме дека ќе се пронајдат доста луѓе.

Инаку за стајлингот на Елена беше задолжена Мила Кадриу и Даниел Николовски, додека за изгледот на Панчо се погрижи „Фешн груп“.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: