//
Следи нѐ
To Top

Отворено „Бифе Култура“ во Дебар Маало (ФОТОГАЛЕРИЈА)

На први април во една од најубавите згради во Дебар Маало во Скопје започна со работа новиот локал „Бифе Култура“.

Оваа нова приказна во локал кој го носи името „Бифе Култура“, претставува спој на квалитетна музика, добар пијалок и одлична кујна.

реклама

За атмосферата да биде уште подобра, во „Бифе Култура“ во четврток можете да уживате со ретро, во петок со deephouse, а во сабота со jazz мзуика. Ве очекуваме!

AAB_8249 AAB_8258 AAB_8259 AAB_8262 AAB_8264 AAB_8223 AAB_8242 AAB_8243
<
>

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: