Следи нѐ
To Top

На концерт на Енрике Иглесиас за само 1500 денари!

Концертот на Enrique Iglesias што ќе се одржи на 20-ти јуни во СЦ „Борис Трајковски“ го има предзнакот Суперексклузивен затоа што станува збор за концерт со најмал капацитет од сите простори кои Enrique во последниве десетина години настапувал низ светот.

И покрај тоа, цените на влезниците кои ги одредивме се далеку поевтини од било кој концерт во земјите од Европа каде има арени со капацитет од 18.000 посетители.

реклама

Продажбата на влезници ќе почне од понеделник, точно во 09 часот на сите продажни места на Купи карти за се и Тикет Плус, како и онлајн, по следниве категории:

GOLDEN PIT PARTER- 1.500 денари (поради бината која има испуст од 17 метри и гледачот ќе има ексклузивна можност да го гледа Enrique Iglesias од блиска позиција).

– ТРИБИНА (на седење, нумерирано) 1.990 денари

– GOLDEN SEATS TРИБИНА (на седење, нумерирано) 2.600 денари

– VIP 3.100 денари

MAPA E I

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.