fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Велигденски воз на Македонски Железници Транспорт АД (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Актуелно

Велигденски воз на Македонски Железници Транспорт АД (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Македонски Железници Транспорт АД  на Железничката станица во Скопје го промовираше тематскиот Велигденски воз.

Возот сообраќа во празничните денови со тематски содржини соодветни на празничните денови.

133149624 133149627 133149630 133149625 133149623
<
>

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.