//
Следи нѐ
To Top

Утре официјално стартува третата сезона на летниот клуб XL Summer Club

Ноќниот живот на метрополата од петок – 13 мај повторно ќе го задоволува вкусот на љубителите на квалитетниот ноќен живот.

По големата велигденска забава со Milk & Sugar, овој петок на полноќ официјално стартува третата сезона на XL Summer Club!

реклама

Опремен по сите светски стандарди, летниот клуб XL покрај настап на најдобрите домашни диџеи и бендови, ветува гостувања на светски познати диџеи и пред се урбана атмосфера која ќе го подигне стандардот на ноќниот живот во Скопје и нема да ве остави рамнодушни ниту за миг.

Повеќе информации за викенд програмата на XL Summer Club може да погледнете на следниот линк :
https://www.facebook.com/XL-Club-1520149021540352/?fref=ts

13180979_10208163163029593_1362796559_n

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: