//
Следи нѐ
To Top

Софија Вергара објави прва фотографија со сопругот по неговите здравствени проблеми

Убави, насмеани и среќни, двојката потврди дека здравствената состојба на актерот се подобрува.

Да потсетиме, Џо кон средината на април заврши во болница поради воспаление на слепото црево, поради што мораше да ги откаже снимањета на серијата „Six“.

реклама

Двојката уживаше во шампањско и разни солени закусни, па се чини дека Џо навистина е подобро.

– Џо е одлично. Тој имаше мали проблеми, но сега е се во ред, кратко кометираше Софија за здравствената состојба на нејзиниот четири години помлад сопруг, додека во родната Колумбија снима реклама за една марка пиво.

Се шпекулира дека здравствени проблеми на актерот се поврзани со алкохолот, со оглед на тоа, дека не е тајна оти тој 13 години се бореше со таа зависност.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: