//
Следи нѐ
To Top

СПРИНГФИЛД ВЕ СОВЕТУВА: 7 предлози за совршено лето

Springfield – најпознатиот моден бренд за млади, ја претстави својата нова летна кампања со учество на Марио Касас, ѕвездата од филмот “Три метри над небото”, и Урсула Корберo, позната шпанска актерка и модел.

И Марио и Урсула се многу популарни помеѓу помладата генерација, не само во Шпанија, туку и во многу земји во светот.

реклама

Токму тоа е и причината зошто тие се избрани да ги понесат главните улоги во новиот моден-филм на Springfield, којшто е исполнет со неверојатна летна атмосфера и дух на позитивност, а главната идеја на кампањата е дека совршеното лето може да биде на било кој ден и во било кое време од годината.

7 совети за совршено лето

spr-7-kolekcija-n-01

7 предлози како да уживате во секој момент со стил – за дамите

spr-7-kolekcija-n-02 spr-7-kolekcija-n-04

7 предлози како да уживате во секој момент со стил – за момците

spr-7-kolekcija-n-05 spr-7-kolekcija-n-06

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: