//
Следи нѐ
To Top

Четири карактеристики на заводниците

Има неколку знаци кои откриваат дали вашиот партенер е заводник. Таквите мажи обично убаво изгледаат и имаат фини манири, а жените најчесто сакаат да ги „смират“.

1. Сите ви зборуваат дека е заводник

реклама

Ако од различни луѓе слушнете дека вашето ново момче често ги менува партнерките, размислете дали тоа е вистина.

2. Премногу е романтичен

Таквите типови на мажи се навикнати да им обраќаат внимание на припадничките на понежниот пол, да им купуваат подароци, но сето тоа кратко трае.

3. Брзоплет џентлмен

Мажите кои брзо остваруваат љубовни односи најверојатно не сакаат долга врска.

4. „Совршен“ е

Заводниците обично глумат. Биле со толку многу жени што точно знаат што им се допаѓа на припадничките на понежниот пол, што треба да кажат во одреден момент и како да се однесуваат во сите ситуации.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: