//
Следи нѐ
To Top

Утре се отвора Тренд Гастро Бар во скопски Аеродром

На големо задоволство на сите гурмани кои сакаат да уживаат во удобна и модерна атмосфера, утре (среда, 01.06.2016) од 21:00 часот се отвора новиот Trend Gastro Bar во населба Аеродром (поранешен McDonalds).

Како што и самото име навестува, Gastro Bar е концепт кој ја освежува и одново дефинира кафе-културата преку концентрација на високо квалитетна кујна и ново, внимателно осмислено мени.

реклама

Новиот објект, уреден по светски стандарди, освен по удобноста и модерниот ентериер ќе биде препознатлив и по свежо приготвените порции храна, пицата приготвена на дрво-печки и специјалитети во кои се внимава на детали до последната користена состојка!

Не очекувавме ништо помалку од Тренд! Повелете на отворање утре во 21:00! Се гледаме таму!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: