//
Следи нѐ
To Top

Џони Деп нема да биде обвинет за напад на сопругата

Џони Деп доби убави вести – нема да биде обвинет за напад на сопругата Амбер Херд, па реши таа новост да ја прослави со убаво друштво.

Актерот е фотографиран во еден бар во Стокхолм во друштво на непозната бринета, речиси истовремено кога се појавија вестите дека нема кривично да биде гонет поради наводниот напад врз сопругата, пишува „Дејли Мејл“.

реклама

Деп се наоѓа во Стокхолм поради концерт на неговиот бенд „Холивуд Вемпајтс“, а во текот на претстојот во овј град тој наголем дел од времето мина затворен во хотелската соба за да ги избегне непријатните новинариски прашања.

Сепак, по добрите реши да се појави во јавност, па хотелскиот бар морал да биде отворен само за него. Тој таму минал еден час уживајќи во коктели со својата убава придружба.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: