//
Следи нѐ
To Top

Натпреварувачката кај Вучиќ ништо не може да слушне – a треба ли? (ВИДЕО)

Квиз шоуто “Среќни луѓе” на Драган Вучиќ, како и сите негови претходни ТВ проекти, привлекува големо внимание, благодарение на смешните ситуации кои се дел и тука.

Како што и веќе објавивме, концептот на шоуто е многу сличен на едно турско шоу, во кое во една од игрите, едниот натпреварувач кажува зборови, а другиот со слушалки на уши, се обидува да прочита од усните на партнерот.

реклама

Но изгледа, една натпреварувачка во квизот на Вучиќ не разбрала во што е суштината на квизот. Погледнете и најсмејте се :

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: