//
Следи нѐ
To Top

ПРИЛЕП ГО НАЈАВУВА 14. ПИВОФЕСТ: Програмата ќе биде откриена наскоро

Од 14 до 17 јули ќе се одржи овогодинешниот фестивал на пивото „Пивофест 2016“.

И за овој 14. по ред „Пивофест“, Прилеп ве кани на добра забава, музика и скара.

реклама

Програма на изведувачи ќе биде објавена – НАСКОРО!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: