//
Следи нѐ
To Top

Погледнете како Џастин Бибер падна од бината (ВИДЕО)

Музичката тинејџерска ѕвезда Џастин Бибер доживеа непријатна случка на концерт во Канада, паѓајќи од сцената.

Незгодата се случила во пауза меѓу песните, додека 22-годишниот пејач изнервиран се обидел да ја намести кошулата која му била врзана околу струкот и која постојано паѓала.

реклама

Со наведната глава тргнал зад сцената, кога целосно ја промашил сцената и паднал.

Шокираните фанови гледале како „исчезнува“ од сцената, но за среќа не се повредил. Сепак, тоа бил доволен повод повторно да биде предмет за исмејување на социјалните мрежи.

Погледнете го тој момент:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: