//
Следи нѐ
To Top

ЏАСТИН: „Јас сум мачка – имам 9 животи!“

Бибер го коментираше својот „лет“ од бината на концертот во Канада.

Џастин во четвртокот, при крај на неговиот настап на концертот во Саскатону (Канада) падна од бината обидувајќи се да ги намести големите панталоните.

реклама

За оние кои тоа не го виделе или заборавиле (ако е тоа можно), да се потсетиме уште еднаш како тоа изгледаше.

Како што би рекле магионичарите: Сега го гледаш – сега не го гледаш!

Погледнете ги видеата:

Wait for it…. Wait…… Boom… #JustinBieber ?

A video posted by News With A Side of Tea (@thacelebriteanews) on


И целата оваа ситуација е толку смешна, што дури и Џастин се пошегува на своја сметка.

– „Јас сум мачка. Имам 9 живота“ напиша пејачот вчера на Твитер.

Џастин, не знаеме дали имаш 9 животи, но се радуваме што не се повреди, и да, можеш да размислиш и да си купиш панталони во точниот број, за во иднина да немаш вакви инциденти на сцената.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: