//
Следи нѐ
To Top

СЕКСИ ДУРИ И КОГА ВЕЖБА: Елена Ристеска во провокативно издание (ФОТО)

Кога велат дека популарната Елена Ристеска е една од најзгодните пејачки на нашата естрада, очигледно не грешат.

Доказ за тоа се и овие најнови фотографии која Ристеска ги направи со младиот и талентиран фотограф Стефан Николовски.

реклама

– Ова е само мал дел од тоа што го сработивме со мојот фотограф. Допрва ќе ги видите и останатите фотографии за кои верувам дека ќе бидат уште подобри – изјави накусо Ристеска.

Инаку овие фотографии се направени за еден познат бренд на спортска опрема, а како што може и сами да забележите, Елена изгледа и повеќе од секси.

DSC_6468 DSC_6467 DSC_6469 DSC_6466
<
>

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: