//
Следи нѐ
To Top

Дејвид Бекам на модна ревија на „Луј Витон“ во Париз (ФОТО)

Поранешниот англсики фудбалер Дејвид Бекам допатува во Париз, но не за да гледа фудбал, туку за модната ревија на познатиот бренд „Луј Витон“.

Дејвид бил „фатен“ по излегувањето од ревијата, на која се појави во целосно црно модно издание: широки панталони и маица, очила и голема „Лиј Витон“ торба.

реклама

133228840

Бекам (41), чиј поголем дел од телото е покриено со тетоважа, овој пат ги покажа само оние на вратот, но се очекува наскоро некоја нова кампања кога повторно ќе се соблече.

133228838

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијајуни 24, 2016
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијајуни 24, 2016
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијајуни 24, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: