//
Следи нѐ
To Top

Дејвид Бекам на модна ревија на „Луј Витон“ во Париз (ФОТО)

Поранешниот англсики фудбалер Дејвид Бекам допатува во Париз, но не за да гледа фудбал, туку за модната ревија на познатиот бренд „Луј Витон“.

Дејвид бил „фатен“ по излегувањето од ревијата, на која се појави во целосно црно модно издание: широки панталони и маица, очила и голема „Лиј Витон“ торба.

реклама

133228840

Бекам (41), чиј поголем дел од телото е покриено со тетоважа, овој пат ги покажа само оние на вратот, но се очекува наскоро некоја нова кампања кога повторно ќе се соблече.

133228838

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: