//
Следи нѐ
To Top

Меган Фокс очекува уште еден син

Холивудската глумица Меган Фокс очекува уште еден син, откри нејзиниот татко во интервју за британското списание „Дејли мејл“.

Во ексклузивното интервју на Френклин Фокс, татко на славната актерка, открил дека неговата ќерка одлучила да му даде уште една шанса на бракот со Брајан Остин Грин и дека двојката очекува уште еден син.

реклама

Инаку, Брајан и Меган се во љубовна врска од 2004 година и имаат два сина, Боди и Ноу, а наскоро нивното семејство ќе биде побогато за уште еден член.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: