//
Следи нѐ
To Top

Како ѕвездите го прославија Денот на независноста на Америка

Ријана, Адел, Мејџор Лазер и многу други ги поделија своите честитки на социјалните мрежи.

Сите веќе знаеме дека Тејлор Свифт правеше голема забава во нејзината куќа на плажа заедно со друштвото и секако, новиот дечко Том Хидлстон.

реклама

Потоа своја честитка испрати и нашата омилена девојка Рири.

Џоу Џонас пак, до своите фанови испрати видео порака.

Во продолжение погледнете ги сите објави од нивните профили на инстаграм.

Happy 4th from us ❤️

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

Happy 4th

A photo posted by badgalriri (@badgalriri) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: