//
Следи нѐ
To Top

Жирито од “Пинк Ѕвездички” со нов дует – Јелена Томашевиќ и Хари Мата Хари промовираа нова песна

Иако долго време го најавуваа овој дует, сепак Јелена Томашевиќ и Хари Мата Хари решија баладата да ја промовираат на финалето на најгледаното шоу на овие простори “Ѕвездичките на Пинк”.

Песната се наоѓа на најновиот албум на популарниот босански пејач и претендира да стане голем хит:

реклама

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Музика

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: