//
Следи нѐ
To Top

Синот на Бекам положи возачки испит и го доби првиот автомобил

Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам за подарок доби автомобил мерцедес Ц-класа, со кој ќе се вози по улиците на Лондон.

Автомобилот на Бруклин Бекам чини 37 илјади фунти.

реклама

Седумнаесетгодишниот Бруклин положи возачки испит и веднаш другиот ден се повози со својот нов автомобил, заедно со неговата девојка Клое Морец.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: