//
Следи нѐ
To Top

Ја натерал девојката да трча по возилото, за да не му испадне фрижидерот (ВИДЕО)

Видеото каде што една Казахстанка трча зад автомобилот на своето момче, и го придржува фрижидерот што „стрчи“ од багажникот, стана хит на интернет каналот Јутјуб.

Видео снимката, инаку е насловена „Келинка од Казахстан носи фрижидер зад автомобил“. „Келинка“ означува способна и силна невеста, чијашто палета вештини е широка и разновидна.

реклама

Фрижидерот, како што можеме видиме од видеото, е голем и не можело цел да го собере во багажникот. Проблемот е решен така што силната жена излегла да придржува. Некого ова видео го насмеа, некого разбесни.

Додека едни се воодушевуваат на нејзината сила и способност, други го критикуваат момчето оти ја искористува.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: