//
Следи нѐ
To Top

ПРОВОКАТИВНИ ФОТКИ НА ИНСТАГРАМ: Марјана го „украде“ шоуто на Пивофест

И оваа година Марјана Станојковска ги освои симпатиите кај машкиот дел од публиката на Фестивалот на пивото во Прилеп, откако вчера на нејзиниот инстаграм профил објави навистина провокативни фотографии.

Марјана објави фотографии од аутфитот кој го носеше на последната фестивалска вечер на Пивофест, каде ги покри нозете, но откри нешто друго.

реклама

Фотографиите веднаш добија голем број допаѓања на социјалните мрежи.

Инаку, вчеравечер во Прилеп и официјално заврши 14. издание на Фестивалот на пивото кој оваа година ги сруши сите рекорди на посетеност, кога на третата фестивалска вечер пред главната бина во градот под Марковите кули присуствувале повеќе од 100.000 луѓе.

Во продолжение погледнете ги фотографиите:

Posledna vecer na #pivofest2016 #prilep #Nana #helenadia_jewelry

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

#Nana #helenadia_jewelry

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: