//
Следи нѐ
To Top

Ријана фотографирана нервозна и со вино во рака по терористичкиот напад во Ница (ФОТО)

За време на терористичкиот напад во Ница во кој беа убиени 84 луѓе, Ријана вечерала во еден француски ресторан, од каде била веднаш евакуирана.

реклама

Имено, 28-годишната пејачка била фотографирана за време на инцидентот како држи чаша црвено вино во раката и вознемирено зборува на нејзиниот телефон.

Ријана, која фановите ја викаат Рири, била со своето обезбедување цело време кое се погрижило пејачката да е безбедна.

По инцидентот во Ница, Ријана го откажа концертот таму кој пребаше да се одржи во петокот.

РИРИ (1) РИРИ (2) РИРИ (3) РИРИ (4) РИРИ (5) РИРИ (6) РИРИ (7)
<
>

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: