//
Следи нѐ
To Top

Интензивиран сообраќајот надвор од градските средини

Сообраќајот на сите државни патишта во Македонија се одвива без забрани, но интензитетот надвор од градските средини е зголемен, соопшти Авто-мото сојузот на Македонија.

На граничните премини од македонска страна нема подолги задржувања за влез и за излез од државата.

реклама

###

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: