//
Следи нѐ
To Top

ОВА СЕ СЛУЧУВА ЗАД КАМЕРИТЕ: Грешки од снимањето на „Игра на престолите“ (ВИДЕО)

На официјалниот јутјуб канал мегапопуларната серија „Игра на престолите“ е објавено видео со сите грешки од снимањето на шестата сезона.

ХБО одлучи да ги намали страдањата на фановите пред кои има уште долго време до прикажувањето на седмата епизода од серијата, па им понуди увид во нешто што досега не виделе.

реклама

Како што се што е поврзано со „Играта на престолите“ набрзина станува хит, така и ова видео за само три дена го виделе над три милиони луѓе.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: