//
Следи нѐ
To Top

Џастин Бибер одби понуда на Трамп од 5 милиони долари

Канадскиот пејач Џастин Бибер одби понуда од пет милиони долари за настап на конвенција на Републиканската партија што би траел 45 минути.

Тоа е најголема сума што му е понудена на тој пејач за настап.

реклама

Со договорот тој требало да има обврска да не зборува негативно за претседателскиот кандидат Доналд Трамп.

Бибер се откажал откако имал разговор со својот менаџер кој е приврзаник на демократите, но и со кошаркарот Леброн Џејмс.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: