//
Следи нѐ
To Top

Орландо Блум како од мајка роден на одмор во Сардинија (ФОТО)

Холивудскиот актер, Орландо Блум, гордо мавта со машкоста додека е на одмор во Сардинија заедно со својата девојка, пејачката Кети Пери.

Блум очигледно нема никаков проблем да шета наоколу како од мајка роден, додека папараците го следат секое негово движење.

реклама

Откако покажа сè што има се нафрли врз Пери, страсно бакнувајќи ја. Најверојатно цел ден ќе шеташе гол, но фактот што беа во друштво со неколку пријатели го спречи во тоа.

Внимание, следуваат фотографии кои може да ја покачат температурата во вашата соба ;)

1 2 3 4
<
>

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: