//
Следи нѐ
To Top

ЖЕЖОК ВИКЕНД: По Орландо Блум и Џастин Бибер како од мајка роден на Хаваите (ФОТО 18+)

Џастин Бибер повторно се соблече. Овој пат во друштво на девојка.  И сега се гледа баш сѐ, па затоа ги молиме тие со слабо срце да ја прескокнат оваа статија :)

Бибер и неговата наводна девојка Сахара Реј одлучиле, после се, да ги следат стапките на Орландо и Кети Пери.

реклама

Ако оваа недела кружеа голите фотографии од познатиот актер, тогаш што да кажеме за овој жежок викенд.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ: ЏАСТИН БИБЕР ПРОФИТИРА ОД ГОЛИТЕ ФОТОГРАФИИ

bbb

Инаку, Џастин и Сара се фотографирани на летување на Хаваите, во едно од нивните „слободни“ капења.

И сега следува моментот на вистината, па ако сте помлади од 18 години, време е да напуштите :)

Сепак одлучивте да погледнете?

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: