//
Следи нѐ
To Top

Промоција на спот за ремиксот на „Lion’s Den“ на Кирил Џајковски

Промоција на спот за ремиксот на LION’S DEN на Кирил Џајковски ќе се одржи вечер во 22:00 часот во АТК премиум клуб во Скопје.

Музичкиот спот е снимен од Eurotrvsh во партнерство со Reborn/ReProduction, под водство на режисерот Димитар Попов.

реклама

На промоцијата на спотот ќе присуствува креативниот тим на Eurotrvsh.

Видеото премиерно ќе биде пуштено во етер во текот на неделата.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: