//
Следи нѐ
To Top

РИЈАНА „РАСТУРИ“ ВО ЊУЈОРК: Кој ви е омилениот настап од Видео музичките награди на МТВ? (ВИДЕО)

Зошто Ријана би настапувала само еднаш на МТВ Видео музичките награди, кога веќе може да настапи неколку пати?!

Денеска дури и тие што никогаш не слушнале за Ријана знаат дека таа ја доби ултимативната Мајкл Џексон Вангард награда, вчеравечер на доделувањето на наградите во Њујорк. Па, Рири се заблагодари со еден спектакл.

реклама

Но, кога велиме спектакл, не мислиме само на еден, туку на четири настапи кои девојката од Барбадос ги имаше во текот на вечерта.

Ние ви ги прикажуваме настапите од почеток до крај, а ваше е да одлучите кој највеќе ви се допаѓа!

Rihanna #1

 

 

Rihanna #2

Rihanna #3

Rihanna #4

И секако, финалето за крај, каде се откри „малата“ љубовна приказна помеѓу Ријана и Дрејк:

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: