//
Следи нѐ
To Top

ЗА КРАЈ НА ЛЕТОТО: Марјана објави провокативни фотографии на Инстаграм! (ФОТО)

Полека, но сигурно, доаѓа крајот на долгото топло лето. Но, тоа не е случајот за Марјана Станојковска.

Познатата водитела на својот Инстаграм профил објави провокативни фотографии каде ужива на плажа во секси костим за капење, кој открива баш сѐ.

реклама

Таа на фотографиите напиша: „Со мојот сакан ја играме играта на љубовта. Ако победам, тој е мој. Ако изгубам, јас сум негова!“.

Марјана, која во моментов е на летен одмор, сѐ уште нема откриено на која летна дестинација ужива во последните денови од летото.

Во продолжение погледнете ги фотографиите:

☁️?

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

With my Beloved I play, the game of Love. If I win,he is mine.If I lose I am his! #thegameoflove ??

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

??

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: