//
Следи нѐ
To Top

Крис Браун уапсен под сомнение дека извршил напад со смртоносно оружје

Американскиот поп пејач Крис Браун е уапсен под сомнение дека извршил напад со смртоносно оружје, откако жена се обратила за итна помош на телефонот 911.

Браун беше уапсен откако вчера, во текот на целиот ден, неговиот дом во Лос Анџелес беше опколен од полиција и претресен.

реклама

Во минатото, Браун имаше проблеми со законот поради тепање и напади, потсетуваат американските медиуми.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: