Следи нѐ
To Top

Ова е најплатениот модел во Македонија (ФОТО)

Русокосиот Спасе Кликовац моментно е најбараниот и најплатениот модел во Македонија.

Некогашниот кик-боксер, сега веќе успешен модел, досега сними четири модни едиторијали за македонски брендови и еден за турскиот бренд „Сарар“.

реклама

Спаски, како што го нарекуваат најблиските, летово беше главна улога во два спота. Еден на поп пејачката Лена, а другиот на младата поп ѕвезда Мартинијан Кириловски.

14218440_539743459569104_1486330877_n 14182676_539743592902424_1569805766_n 14193631_539743642902419_1046756585_n 14193672_539743509569099_811293339_n 14172074_539743569569093_1556799178_n
<
>

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаавгуст 31, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаавгуст 31, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаавгуст 31, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.