Следи нѐ
To Top

Ова е најплатениот модел во Македонија (ФОТО)

Русокосиот Спасе Кликовац моментно е најбараниот и најплатениот модел во Македонија.

Некогашниот кик-боксер, сега веќе успешен модел, досега сними четири модни едиторијали за македонски брендови и еден за турскиот бренд „Сарар“.

реклама

Спаски, како што го нарекуваат најблиските, летово беше главна улога во два спота. Еден на поп пејачката Лена, а другиот на младата поп ѕвезда Мартинијан Кириловски.

<
>

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

error: Содржината е заштитена со авторски права.