//
Следи нѐ
To Top

ПОДАРОК ЗА ФАНОВИТЕ: Калвин Харис повторно се соблече! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Ниту прв, ниту последен пат, што би се рекло, но сепак му благодариме!

Калвин Харис не е срамежлив кога е во прашање покажување на своето (совршено) тело, а и како би бил, кога е заштитно лице на брендот за долна облека Армани.

реклама

Познатиот диџеј синоќа, на големо задоволство на бројните фанови, на Инстаграм објави гола фотка на која стои покрај неговиот менаџер Марк Гилспиа. На фотографија, Калвин напиша – „Среќен роденден на мојот менаџер @gillespiemark, те сакам!“.

Не знаеме колку оваа честитка има смисла за Марк, но знаеме дека за сите нас е совршен подарок. Сепак е тоа Калвин Харис. Во боксерици.

Во продолжение погледнете ја фотографијата.

Happy birthday to my manager @gillespiemark I love u

A photo posted by Calvin Harris (@calvinharris) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: