Следи нѐ
To Top

Денот на независноста 8 Септември неработен за сите граѓани

Министерството за труд и социјална политика информира дека четврток, 8 септември 2016 година е неработен ден за граѓаните на Република Македонија.

Истовремено, Министерството за труд и социјална политика на граѓаните во Република Македонија им го честита Денот на независноста.

реклама

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.