Следи нѐ
To Top

Четиригодишно девојче падна од 7 кат на зграда во Аеродром

Четиригодишно девојче паднало денеска од 7 кат на зграда на ул. „Владимир Комаров“ во скопски Аеродром.

Од МВР за МИА информираат дека девојчето паднало околу 10.45 часот и оти со тешки повреди е пренесено во Ургентниот центар.

реклама

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.