//
Следи нѐ
To Top

Новиот спот на Нокаут снимен на локации во Шпанија и Грција

Новиот видеозапис на македонскиот бенд „Нокаут“ пријатно ја изненади македонската публика.

На видеото се појавува Пере на неколку локации снимени во Шпанија и Грција.

реклама

Партнерка во спотот му е убавата Ивана Ангелова.

Препорачуваме да го погледнете:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: