//
Следи нѐ
To Top

Ова се најубавите метро станици во светот (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Ако мислите дека сите метро станици во светот изгледаат валкано и застрашувачки како што е случај со метро станиците какви што ги гледаме на американските филмови, се лажете. 

Некои станици на подземниот јавен транспорт изгледаат како неверојатни места кои го одземаат здивот.

реклама

Преполни со неверојатни мурали и светлосни проекции, а Бизнис Инсајдер прикажа некои од најубавите и најнеобичните станици.

Ова се некои од најубавите метро станици од Тајван до Русија.

133338860 133338861 133338862 133338863 133338865 133338859
<
>

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Ви препорачуваме

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: