//
Следи нѐ
To Top

АКЦИЈА ВО „ДЕЖАВУ“: За секои четири пива – гратис топла даска

За секои понудени четири кригли пиво добивате гратис топла даска само за време на Лига на шампиони.

Ова е интересна понуда за љубителите на фудбалот како изненадување од популарниот кафе-ресторан „Дежаву“.

реклама

Инаку нивниот детски парк „Дримленд“ исто така нуди примамливи цени за сите кои сакаат роденденот за своите најмили да го прослават токму овде – информации на тел. 078-242-536

14374779_545711925638924_1879061997_o

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: