//
Следи нѐ
To Top

Ресторан им нуди храна на жените во столот на „Меџик Мајк“

Американскиот ресторан „Сакс“ на неговите посетители и обожувателите на неделната ужина им нуди едно посебно искуство, наречено „Сир Сандејс“.

Всушост се работи за две различни искуства: за 50 долари добивате обично место, а за 65 ВИП. Двете карти вклучуваат храна, коктели и шоу незаборавно шоу, приредено од танчери на шипка и голи мажи кои ве служат.

реклама

Со други зборови, во овој ресторан ви се нуди искуство како во филмот „Меџик Мајк“, но за жал ги нема Чанинг Тејтум и Џо Мангањело, да се соблечат за вас.

Повеќето од момците кои работот во расторанот не се келнери, туку модели и глумци.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијасептември 18, 2016
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијасептември 18, 2016
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијасептември 18, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: