Следи нѐ
To Top

Ресторан им нуди храна на жените во столот на „Меџик Мајк“

Американскиот ресторан „Сакс“ на неговите посетители и обожувателите на неделната ужина им нуди едно посебно искуство, наречено „Сир Сандејс“.

Всушост се работи за две различни искуства: за 50 долари добивате обично место, а за 65 ВИП. Двете карти вклучуваат храна, коктели и шоу незаборавно шоу, приредено од танчери на шипка и голи мажи кои ве служат.

Со други зборови, во овој ресторан ви се нуди искуство како во филмот „Меџик Мајк“, но за жал ги нема Чанинг Тејтум и Џо Мангањело, да се соблечат за вас.

Повеќето од момците кои работот во расторанот не се келнери, туку модели и глумци.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Наместо брак десетгодишен договор за врска

  Во светот денес во просек повеќе од една третина од браковите завршуваат со развод, поради што експертите ги советуваат паровите наместо...

  Информативна Редакцијасептември 18, 2016
 • Осум правила за уживање во кафето

  Уживателите на кафето секојдневно се соочувуаат совети и мудрувања околу тоа – дали кофеинот е штетен или полезен.

  Информативна Редакцијасептември 18, 2016
 • Руски научници од јаглен направиле злато

  Научници од руската Амурска Област по долгогодишни истражувања успеале да дојдат до заклучок дека е можно од искористен јаглен да се...

  Информативна Редакцијасептември 18, 2016
error: Содржината е заштитена со авторски права.