//
Следи нѐ
To Top

Бред е сингл!

Можеби сѐ уште не е официјално ставен крај на бракот помеѓу Бред Пит и Анџелина Џоли, но тоа не е причина маркетинг компаниите ширум светот да не ја искористат оваа ситуација за промоција на нивните брендови.

Па така, авиокомпанијата „Норвежн ерлајнс“ објави атрактивни летови од Норвешка до Лос Анџелес, со пораката – Бред е сингл!

реклама

Без разлика дали ќе успеете да допрете до срцето на холивудскиот актер или само ќе ја искористите оваа понуда за да го посетите градот, никогаш не се знае со кого можете „случајно да се судрите“ низ улиците во Лос Анџелес. :)

14448876_1279000198786888_4911765093783238525_n1

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: