//
Следи нѐ
To Top

Оваа есен Скопје ќе замириса на хризантеми! (ФОТО)

Најголемиот расадник на хризантеми и љубилици во Скопје популарниот „Супер гарден“ ја отвори есенската сезона за своите потрошувачи.

Хризантеми во сите бои и зимски љубичици кои во моментов се светски тренд, стануваат хит и во Скопје.

реклама

Еве можност да си го разубавите балконот или дворот со овие прекрасни цвеќиња кои ги има во сите бои. Од „Супер гарден“ велат дека целта им е да го разубават секој дом, а цвеќето да донесе позитивна енергија во градското сивило.

 

Сопственикот Игор Кузмановски додаде и дека намерно ја намалиле цената на хризантемите оти годинава посакал Скопје да замириса на хризантеми.

Можете да си порачате на тел. 071 366 039 или на тел. 078 341 313

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Ви препорачуваме

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: