Следи нѐ
To Top

ЈА ПОКАЖА НОВАТА ТЕТОВАЖА: Кендал Џенер ја тетовираше внатрешната страна на устата (ФОТО)

Младата сестра од кланот „Кардашијан“ –  Кендал Џенер ја покажа новата тетоважа која предизвика огромно внимание поради местото на кое е нацртана.

На фотографијата која ја објавија многу светски таблоиди, се гледа дека Кендал го истетовирала зборот „meow“ во внатрешноста на долната усна, а ова дело најверојатно го направил познатиот уметник Џон Бој кај кого во студио седнале многу славни личности.

реклама

tatoo

Уметникот за тетоважи, Џон Бој постираше слика од новата тетоважа на Џенер со наслов „meow” што е очигледно натписот на тетоважата.

Таа била во друштво на најдобрата другарка (Џордин Вудс) на нејзината сестра (Кајли Џенер), со која се појавуваат заедно на друга фотографија.

14482215_934130946718731_490626981944098816_n

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаоктомври 2, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаоктомври 2, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаоктомври 2, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.